ساعات کاری : روزهای زوج 16:00 الی 19:00
021-44035436
تهران، تقاطع بزرگراه حکیم و اباذر، نبش کوچه مینا، ساختمان مینا، واحد ۸

بهترین جراح زیبایی زنان

بهترین جراح زیبایی زنان

امروزه جراحی زیبایی واژن یا عمل لابیاپلاستی، در بین خانم ها از استقبال بی نظیری برخوردار شده است، به طوری که این جراحی را در همه جا به خصوص اروپا نیز انجام می شود .

یکی از سوالاتی که اغلب پرسیده می شود، این می باشد که بهترین متخصص زنان درغرب تهران کیست و چه ویژگی هایی را باید داشته باشد؟

در این مقاله به موضوع بهترین جراح زیبایی زنان پرداخته شده است، جهت کسب اطلاعات لازم بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. پس با ادامه مطلب همراه باشید.

بهترین جراح زیبایی زنان

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران پزشکی است که از خوب ترین متد و با استفاده از جدید ترین دستگاه و ابزارهای پزشکی اقدام به جراحی زیبایی واژن می نماید به طوری که هیچ گونه عوارض جانبی را برای متقاضی ایجاد ننماید و بیمار بتواند بعد از این عمل از بیمارستان یا مرکز پزشکی مرخص شود و توانایی پرداختن به امور روزمره را داشته باشد.

شایان ذکر است که بگوییم تخصص و تبحر دکتر در این زمینه نیز بسیار حائز اهمیت است، چرا که با ایجاد برش نادرست، ممکن است یکی ازعصب های حساس را درلابیاها را فلج کند، به همین دلیل افراد برای این پروسه حتما باید به یک جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی خوب در تهران مراجعه کنند.

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن یا لابیاپلاستی یکی از عمل های بی خطر و نیمه تهاجمی است که علاوه بر جنبه زیبایی دارای بعد درمانی نیز می باشد. علل انجام جراحی زیبایی واژن این است که بیماران برخی از مشکلاتی را که در ناحیه تناسلی صورت گرفته است را درمان نمایند، از جمله: برطرف کردن خشکی واژن مخصوصا درحین مقاربت جنسی، افزایش حس ارگاسم، بهبود ظاهر واژن در لابیاهای مینور یا ماژور و… متذکر می شویم که خانم ها با انجام این جراحی، علاوه برداشتن واژنی زیبا اعتماد به نفسش نیز افزایش پیدا می کند.

اغلب خانم ها و حتی دختران جوان خواهان انجام جراحی زیبایی واژن با استفاده از دستگاه لیزر هستند، چرا که لیزرعلاوه بر زیبایی، باعث تنگ نمودن و سفید شدن واژن خواهد شد.

جهت اطلاع پیدا نمودن ازانواع جراحی زیبایی واژن باید نزد یک جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی حاذقی مراجعه شود که ما در اینجا دکتر لیلا سلطانی را معرفی می نماییم. شماره مطب خانم دکتر 02144035448

ویژگی جراح زیبایی زنان در تهران

برخی از ویژگی های جراح زیبایی زنان در تهران عبارتند از:

جراح زنان باید با آناتومی کامل واژن آشنایی داشته باشد، تا بعد از معاینه بتواند مشکلات آن را به خوبی برطرف نماید.

متخصص زنان باید در حین عمل لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن، تمام عصب ها را به خوبی بشناسد، تا صدمه و آسیب به آن قسمت وارد نکند.

مهم ترین ویژگی در شناخت جراح زنان این است که تمام مراقبت های قبل و بعد از جراحی را به متقاضی بگوید و بعد ازپروسه عمل نیز پاسخ گوی تمام سوالات بیمار در دوران نقاهت باشد.

توصیه می نماییم که خانم ها باید جراح زنانی را انتخاب کنند که از آخرین و بهترین شیوه و متد روز دنیا استفاده کند تا بتواند رضایت بیمار را بعد از جراحی به همراه داشته باشد.

برخی از خدمات دکتر لیلا سلطانی متخصص زنان

زایمان طبیعی

زایمان سزارین

تبخال تناسلی

با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا سلطانی متخصص زنان وزایمان

پاسخ

دو × 2 =