21 ژانویه

بهترین متخصص زنان در غرب تهران

بهترین متخصص زنان در غرب تهران

عموماً زنان در مراحل مختلف زندگی دچار عارضه های گوناگونی می شوند که تعدادی از آنها مربوط به دستگاه تناسلی است. گروهی دیگر از افراد دچار مشکل ناباروری هستند و عده ای نیز در اموری مثل کاهش لذت جنسی مسائلی دارند. بعضی از خانمها نیز صرفاً جهت زیبا سازی اندام تناسلی به متخصص زنان مراجعه می کنند. پس متخصص زنان باید در تمام زمینه هایی که نام بردیم مهارت و تجربه داشته باشد تا در صورت بروز هر کدام از مسائل برای خانم ها قادر به حل آنها باشد و همیشه در مواجهه با مشکلات طوری برخورد کند که گویی بار اول است این موضوع را از بیمار می شنود و هنگام گوش دادن به صحبت های بیمار ابراز بی حوصلگی نکند و مشکل بیمار را تکراری و بی اهمیت جلوه ندهد زیرا این مشکل برای پزشک جدید نیست در حالی که برای بیمار تازگی دارد و موجب نگرانی او شده است.

تشخیص جنسیت

انتخاب بهترین متخصص زنان

ابتدا باید هدفتان از مراجعه به متخصص زنان مشخص شده باشد به عنوان مثال اگر هدف شما زیبا سازی باشد می توانید با دکتر لیلا سلطانی متخصص زنان آشنا شوید و اطلاعاتتان را در زمینه ی جراحی زیبایی واژن که امروزه یکی از پر کاربردترین جراحی هاست، تکمیل نمایید. این عمل طرفداران بسیاری دارد و در روحیه خانم ها تأثیر مثبت و سازنده ای می گذارد.

جراحی زیبایی واژن

بانوانی که بعد از تجربه ی  زایمان طبیعی متعدد دچار گشادی واژن می شوند در صدد رفع این مشکل بر می آیند که چاره ای جز جراحی واژینوپلاستی ندارد. از دلایل دیگری که باعث می شود بانوان سراغ عمل های زیبایی واژن بروند، عدم تقارن لبه های رحم است که با جراحی لابیاپلاستی قابل درمان است.

برای جوانسازی واژن پزشک از روشهای مختلف تقویت G، تجدید پرده بکارت و نهال سازی کلیتورال استفاده می کند.

بهترین متخصص زنان کیست؟

به طور کلی بهترین متخصص زنان کسی است که بهترین مشاوره ها را به بیمارش بدهد و فرد بتواند به او اعتماد کند، تمام مشکلاتش را با او در میان بگذارد و مطمئن شود که دکترش در درمان تمام آنها نهایت تلاشش را خواهد کرد. پزشک زنان باید مجرب، متبحر و ماهر باشد و هنگام مشاوره با بیمار منافع شخصی اش را فراموش کند و منافع بیمار را ارجحیت بدهد.

بهترین متخصص زنان در شرایط بحرانی و حساس مثل مواجهه با بانوان باردار همیشه، حتی خارج از ساعات کاری در دسترس است و در صورت بروز هرگونه مشکل یا سؤال بهترین راهکار را به بیمارش نشان می دهد.

برخی از خدمات دکتر لیلا سلطانی متخصص زنان

زایمان طبیعی

زایمان سزارین

تبخال تناسلی

با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا سلطانی متخصص زنان وزایمان

 

درباره نویسنده

پاسخ

1 × 5 =