09 ژانویه

متخصص زنان خوب در تهران

متخصص زنان خوب در تهران

زنان  عموماً به دلایل مشخص و از پیش تعیین شده‌ای به متخصص زنان مراجعه می‌کنند. از مهمترین این دلایل می‌توانیم به درمان ناباروری، زایمان سزارین، زایمان طبیعی، مراقبت‌های بارداری، سندرم تخمدان پلی کیستیک، جراحی زیبایی واژن از جمله لابیاپلاستی، دوختن دهانه رحم (تنگ کردن دهانه رحم)، لاپاراسکوپی، مشکلات قاعدگی یا تعیین جنسیت کودک پیش از زایمان اشاره کنیم.

متخصص زنان و زایمان

مزایای متخصص زنان خوب

یک خانم باردار باید در انتخاب متخصص زنان نهایت توجه و دقت را به عمل بیاورد چرا که پزشک زنان بزرگترین و مهمترین نقش را در بارداری بانوان ایفا می‌کند. از عمده‌ترین ویژگی‌های یک متخصص زنان خوب شیوه‌ی ارتباط گرفتنش با بیمار است، در این دوره هیچ کسی غیر از پزشک نمی‌تواند به بیمار تسلی خاطر بدهد و او را از نگرانی و استرس‌های زایمان دور کند. یک متخصص خوب علاوه بر ارائه‌ی راهنمایی‌های لازم در مطب خارج از ساعات کاری نیز باید قابل دسترسی باشد تا اگر فرد باردار دچار درد یا هر گونه مشکلی شد بتواند فوراً با پزشک تماس حاصل کند، اگر نیازی به درمان بود تأخیری در روند به وجود نیاید و چنانچه نگرانی مادر بی دلیل بود این حالت ادامه پیدا نکند تا تأثیر منفی روی جنین نگذارد.

وظایف متخصص زنان

اصلی ترین وظایف پزشک زنان شامل: ارائه‌ی توصیه‌‌های پیش از زایمان به فرد، آزمایشهای لازم در زمان بارداری، تغذیه مناسب مادر می‌باشد. او باید تمام این موارد را به درستی برای مادر توضیح دهد تا در دوره‌ی بارداری و زمان زایمان هیچ مشکلی برای مادر و فرزند به وجود نیاید.

نقش مهارت در تشخیص مشکلات بیمار

یک متخصص زنان خوب باید با تکنولوژی روز همراه باشد و مشکل بیمار را به سرعت بالا و به بهترین نحو تشخیص دهد و با کمک گرفتن از مهارتش در صدد رفع آن برآید. همچنین او وظیفه‌ دارد در هنگام مشاوره با بیمار منافع شخصی‌اش را در نظر نگیرد و بیمار را به درستی در جریان بیماری یا مسئله‌اش قرار دهد.

نتیجه گیری

در این مقاله مزایای یک متخصص زنان خوب در تهران را برای شما برشمردیم و توضیحات لازم را در بالا ارائه کردیم ولی فراموش نکنید این شما هستید که باید پزشک خود را انتخاب کنید، حتماً به پزشک مراجعه کنید یک جلسه مشاوره با او داشته باشید و بعد خودتان تصمیم بگیرید که آیا ایشان مناسب حال شما هستند؟ زیرا این شما هستید که قرار است با او ارتباط تنگاتنگ برقرار کنید و به عبارتی در زمان بارداری نزدیکترین دوست شما محسوب می‌شود.

پیشنهاد ما به شما

از طریق سایت دکتر لیلا سلطانی متخصص زنان، زایمان و نازایی با این دکتر و خدماتش آشنا شوید و به مطب او مراجعه کنید و این دکتر را در صدر لیست خود قرار دهید.

برخی از خدمات دکتر لیلا سلطانی متخصص زنان

زایمان طبیعی

زایمان سزارین

تبخال تناسلی

با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا سلطانی متخصص زنان وزایمان

 

پاسخ

هفده − 15 =