متخصص زنان و زایمان غرب تهران

زنان که نقش همسر و مادر را در خانواده دارند به طور مستقیم در جامعه تاثیر گذار هستند و هر چه مادران و زنان سلامت جسمی و روحی خود را به بهترین شکل ممکن کنترل کنند به مراتب  خانواده و جامعه سالم تری را خواهیم دید.

پس زنان برای حفظ سلامت جسم خود که بتوانند فرزندان سالمی را به دنیا بیاورند می توانند با مراجعه به متخصص زنان و زایمان از آنها کمک بخواهند.از دیگر مواردی که زنان باید همیشه به آن توجه داشته باشند بهداشت است .بهداشت بانوان و رعایت بهداشت زنانه که نوعی همان  مراقبت از دستگاه تناسلی است در دوره های مختلف زندگی دختران و زنان حائز اهمیت  بوده است.دختران با آغاز دوران بلوغ و شروع قاعدگی می توانند  به متخصص زنان و زایمان خوب رجوع کرده تا بتوانند به شکل مناسبی از این پروسه آگاهی داشته باشند و با بروز هر گونه مشکل متخصص زنان و زایمان خود را در جریان بگذارند زیرا دوران قاعدگی دختران در آینده
آنها به شدت تاثیر گذار است.

بیماری های زنان در تمامی سنین رایج بوده و احتمال بروز بیماری های آلت تناسلی با عدم رعایت بهداشت بسیار بالا  میرود.مسلما متخصص زنان و زایمان خوب با تمامی مشکلات  زنان آشناست و با توجه به تجربه بالا می تواند با تجویز آزمایش های مختلف و داروها به درمان بیماری های زنان کمک کند.

امر مهمی از زندگی هر خانمی دوران بارداری وی است.متخصص زنان و زایمان می تواند از لحظه ایی که شما تصمیم به فرزند دار شدن می گیرد کمک های ویژه ای به شما ارائه دهد تا در آخرین مرحله بتوانید یک زایمان خوب داشته باشد و نوزاد خود را در آغوش بگیرید در تمامی این مراحل متخصص  زنان و زایمان خوب شما را همراهی خواهد کرد.

از دیگر مسائلی که زنان ممکن است با آن مواجه شوند بیماری های مقاربتی و مشکلات جنسی است درمان این ناهنجاری ها با مراجعه به متخصص زنان آسان خواهد بود و متخصص زنان می تواند با آزمایش های مختلف علت بیماری شما را متوجه شود.

با بالا رفتن سن زنان با دوران یائسگی مواجه می شوند به گفته متخصصان زنان و زایمان  خطر ابتلا به سرطان رحم و گردنه رحم در این افراد بسیار بالا خواهد بود لذا پس از یائسگی باید تحت مراقبت متخصص زنان و زایمان خوب باشند تا بتوانند از انواع بیماری های روحی و جسمی که زنان در سنین بالا با آنها رو به رو می شوند پیشگری کنند.

شما به عنوان شخصی که نقش زن در جامعه،مادر و همسر در خانواده  را دارید با کمک متخصص زنان و زایمان می توانید  اطلاعات پزشکی خود در رابطه با بیماری های زنان را ارتقا داده تا بتوانید از بروز آنها پیشگیری کنید.

دکتر لیلا سلطانی متخصص زنان و زایمان در غرب تهران با ارائه خدمات مرتبط با مشکلات زنان می تواند شما را در تمامی زمنیه های ذکر شده یاری کند.

تشخیص جنسیت

ارتباط با ما از طریق کانال و اینستاگرام

دکتر زنانTelegram