ساعات کاری : روزهای زوج 16:00 الی 19:00
021-44035436
تهران، تقاطع بزرگراه حکیم و اباذر، نبش کوچه مینا، ساختمان مینا، واحد ۸

متخصص زنان در صادقیه

متخصص زنان در صادقیه

از سوالات رایج سن مراجعه به متخصص زنان و مشاوره هایی است که می توان با یک متخصص زنان انجام داد .

مراجعه به متخصص زنان به این معنی نیست که حتما یک خانمی که ازدواج کرده یا بچه دار شده یا تصمیم به بچه دار شدن دارد باید این مراجعه را داشته باشد .

در چه زمانی می توان  به متخصص زنان مراجعه کرد؟

از یک نوزاد کوچک که عرق سوز پا شده است تا یک  دختر بچه که به سن بلوغ نرسیده تا کسی که حوالی سن بلوغ است یا کسی که تازه بالغ شده و همینطور کسی که مشکلات پریود دارد یا کسی که ازدواج کرده و مشکلی دارد و تا کسی که در سنین یائسگی و بعد از آن قرار دارد نیازمند مراجعه به متخصص زنان می شود .

پس این موضوع نباید یک تابو یا چیز ممنوعه باشد که دختر 14 یا 15 ساله ای که پریود نامرتب دارد و دچار مو زائد و درد شده است به متخصص زنان مراجعه کند چون این یک نیاز و ویزیت طبیعی یک خانم می باشد .

خانم ها هر چه زودتر شروع به مراقبت از خود کنند و زیر نظر یک متخصص باشد کمتر دچار مشکل می شود .

 

متخصص زنان در صادقیه

متخصص زنان در صادقیه

در چه زمانی باید به متخصص زنان مراجعه کرد ؟

یک بزنگاه خیلی مهم برای این که حتما به متخصص زنان مراجعه کنید زمانی است که می خواهید ازدواج کنید . قبل از موعد ازدواج به تنهایی یا به همراه کسی که قرار است با او ازدواج کنید برای گرفتن اطلاعات و آموزش به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید .

در ارتباط با روش های جلوگیری ، مراقبت های بهداشتی لازمه ، اقدامات قبل از حاملگی و در شروع ارتباط جنسی باید انتظار چه مسائلی را داشته باشیم باید به متخصص زنان مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید .

در هر قسمت از زندگی وقتی در ارتباط با مسائل زنانگی دچار مشکلی می شوید باید از یک متخصص زنان کمک بگیرید .

آیا ترشحات واژن طبیعی هستند ؟

ترشحات واژن باید حتما وجود داشته باشد . در اوایل سیکل های قائدگی که معمولا استروژن غالب هست ترشحات باید آبکی و رقیق باشد و اگر بین دو انگشت بگیرید باید حالت کش دار داشته باشد .

تقریبا در روز 14 سیکل که تخمک گذاری صورت می گیرد ترشحات تبدیل به ترشحاتی می شود که ناشی از تاثیر گذاری پروژسترون می باشد که ترشحات غلیظ می باشد که خانم ها خیلی وقتها فکر می کنند که این ترشحات عفونی می باشد اما این ترشحات پروژسترونی هستند که تا روز 28 ادامه پیدا می کند که سفید بوده و حالت دانه دانه دارد .

اگر ترشحات شما خاکستر شود  یا کف آلود و یا سبز باشد یا زرد غلیظ باشد و بو و سوزش داشته باشد ، نشانه وجود عفونت می باشد .

یا ترشحات کاندیدیایی که  همان قارچ می باشد ، مانند برفک دهان بچه می باشد که در این حالت واژن قرمز شده و نقطه های سفید روی آن نقاط قرمز ایجاد می شود .

در این گونه موارد حتما به متخصص زنان مراجعه کنید .

برای دستیابی به  بهترین نتایج در روش ناباروری با ivf باید نزد یک متخصص زنان و زایمان و نازایی حاذقی مراجعه شود که ما در اینجا دکتر لیلا سلطانی را معرفی می نماییم. شماره مطب خانم دکتر 02144035448

 

مراجعه به متخصص زنان در صادقیه

برای مراجعه به متخصص زنان در صادقیه می توانید به خانم دکتر لیلا سلطانی جراح و متخصص زنان ، زایمان و نازایی و لاپاروسکوپی مراجعه کنید .

همچنین برای مشاوره در زمینه IVF و انجام آن می توانید در بیمارستان نیکان به دکتر سلطانی مراجعه کنید .

پاسخ

یک × چهار =