لوگو دکتر لیلا سلطانی
بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی چیست؟ اگر بخواهیم به صورت کلی تعریفی از جراحی زیبایی لابیاپلاستی ارائه دهیم، باید بگوییم جراحی لابیاپلاستی، یک روش زیبایی است که اندازه لب های داخلی و خارجی واژن را کاهش می دهند و برای ایجاد تقارن از آن استفاده می شود و همینطور حالت آویزان لبه ها برطرف خواهد شد و می تواند بانوان را از پیچ خوردن لبه ها رها کند.

بانوان به چه علتی عمل لابیاپالستی را انجام می دهند؟

  • افزایش اعتماد به نفس برای رابطه جنسی
  • کاهش سایزلبه ها، هنگامی که به صورت برآمده زیر لباس، دیده می شود.
  • ایجاد انگیزه برای حل مشکلات روحی
  • رفع مشکلات و ناهنجاری های مادرزادی
  • به عنوان روش درمانی و زیبایی، به دلیل پیری
  • پس از بارداری و زایمان
  • پیچ خوردن لبه ها حین مقاربت
  • خارش و یا سوزش

جراحی زیبایی لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی از جمله جراحی های سرپایی به شمار می رود که اغلب کمتر از یک ساعت طول می کشد و با استفاده ازبی حسی موضعی انجام می شود، برخی از افراد به دنبال عمل زیبایی لابیاپلاستی، به دنبال حجیم شدن و پرشدن واژن هستند که طبق نظر بهترین جراح لابیاپلاستی و بیمار قابل انجام است.

این عمل با حداقل ناراحتی همراه است و بخیه های ایجاد شده به مرور رفع می شود.

بهترین-جراح-لابیاپلاستی-در-تهران

مراقبت های بعد از جراحی لابیاپلاستی

بعد از جراحی لابیاپلاستی، جراح توصیه هایی را به بیمار می کند که اغلب توصیه می شود، به مدت  یک ماه از فشار جنسی وارد بر ناحیه ی مورد نظرو ورزش شدید پرهیز شود.

جراحی لابیاپلاستی بالیزر

با استفاده از لیزر، عمل لابیاپلاستی انجام می شود و این روش بدون خونریزی، زخم، بخیه و حتی برشی انجام شده و مزایای فراوانی به همراه دارد و بهبودی پس از جراحی به زودی حاصل می شود.

 

مقالات مفید:

عفونت واژن در دختران

انواع جراحی زیبایی واژن

 

نتایج جراحی لابیاپلاستی

مطالعات اخیر نشان داده است که لابیاپلاستی از رضایت و موفیت بالایی برخوردار بوده است و عوارض آن بسیار اندک ونادراست که به هیچ وجه نگران کننده و طولانی نخواهد بود.

خطرات جراحی لابیاپلاستی

اگر لبه ها بیش ازاندازه برداشته شود و یا به هر علت دیگری ، ممکن است بیمار دچار خونریزی،عفونت، خشکی، زخم و… شود که این عوارض بسیار اندک است و در صورتی که به بهترین جراح لابیاپلاستی مراجعه شود، هیچگونه عوارض خطرناکی بیمار را تهدید نمی کند.

برای دستیابی به بهترین نتایج در لاباپلاستی باید بیمار نزد یک متخصص زنان و زایمان و نازایی حاذقی مراجعه شود که ما در اینجا دکتر لیلا سلطانی را معرفی می نماییم. شماره مطب خانم دکتر 02144035448

بهترین جراح لابیاپلاستی کیست؟

ناحیه واژن و لبه های اطراف آن نقش مهمی در بدن را ایفا می کنند، بنابراین دارای اهمیت و حساسیت بالایی نیز هستند، بدین صورت توصیه می شود برای انجام هر نوع عملی و همینطور جراحی لابیاپلاستی، به متخصص زنان خوب برای لابیاپلاستی مراجعه کنید تا به صورت کاملا مسلط و حرفه ای، عمل را با دقت و ظرافت و بدون هر گونه آسیب  و عارضه ای انجام دهد .

طبق آنچه گفته شد، جراحی زیبایی واژن از جمله جراحی های کم تهاجمی با کمترین عارضه است، و درعین آن که بسیاری از مشکلات را  برطرف می کند، منجربه زیبایی هرچه بیشتر ناحیه ی واژن خواهد شد.

 

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =