تعیین جنسیت قبل از بارداری

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

تعیین جنسیت قبل از بارداری

خوشبختانه امروزه با کمک روش های جدید می توان جنسیت فرزند را قبل از بارداری تعیین کرد .انتخاب رژیم غذایی مناسب و همچنین تعیین در زمان لقاح می تواند در این زمینه موثر واقع شود .البته باید این نکته را یادآور شد که در تمام این روش ها احتمالات وجود دارد والبته  فرد نباید انتظار صد در صد از این روش ها را داشته باشد ،اما تنها روش قطعی برای تعیین جنسیت روش آزمایشگاهی می باشد . زوجین جوان امروزه بیشتر به دنبال تعیین جنسیت قبل از بار داری هستند زیرا دیگر همانند زمان های گذشته تعداد فرزندان در خانواده زیاد نیست به همین دلیل تعیین جنسیت قبل از بارداری خواهان بسیاری دارد .

تعیین جنسیت برای دختر شدن

سلول های جنسی زنان دارای دو کروموزوم ایکس می باشد و تنها می تواند یک کروموزوم به فرزند انتقال بدهد در حالی که سلول های جنسی در مردان از هر دونوع کروموزوم دارا می باشد یعنی هم دارای کروموزوم ایکس و هم کروموزو ایگرگ دارد .اگر اسپرمی که به تخمک می رسد دارای کروموزوم ایکس باشد ،در این صورت جنین دختر می شود

تعیین-جنسیت-قبل-از-بارداری

تعیین جنسیت برای پسر شدن

همانطور که گفته شدن زن دارای دو کروموزوم ایکس می باشد و مردان از هر دونوع کروموزوم دارا می باشد ،در نتیجه بنا بر اینکه کدام نوع اسپرم با این تخمک ایکس ترکیب شود ،جنسیت تعیین می شود در صورتی که اسپرمی که به تخمک می رسد از کروموزوم ایگرگ بر خوردار باشد جنین پسر می شود .

البته موارد بسیاری هستند که می توانند در این زمینه موثر باشند .مثلا زنان مضطرب و نگران بیشتر صاحب دختر می شوند ،پس اگر فرزند پسر می خواهند باید نگرانی و اضطراب را از خود دور کنند .

همچنین زوجینی که خواهان فرزند پسر هستند نیز باید برای پسر دار شدن از رژیم های غذایی پرنمک استفاده کنند که کاملا بر عکس دختران می باشد . اما اگر تعیین جنسیت برای شما مهم قلمداد می شود بهترین کار این است که قبل از اقدام به بارداری با یک متخصص زنان مشورت کنید و از تمام راهکار های وی در این زمینه بهره ببرید . دکترسلطانی  متخصص زنان در زمینه تعیین جنسیت و همچنین تمام موارد مربوط به زیبایی زنان و بیماری های از تخصص کافی بر خوردار هستند .

برخی از خدمات دکتر لیلا سلطانی متخصص زنان

زایمان طبیعی

زایمان سزارین

تبخال تناسلی

با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا سلطانی متخصص زنان وزایمان

متخصص زیبایی زنان که اعمال جراحی زایمان طبیعی و زایمان سزارین، خدمات درمانی زنان و زایمان ، درمان ناباروری و درمان مشکلات زنان، مراقبت های قبل و بعد از بارداری، امکان تعیین جنسیت قبل از بارداری، تشخیص جنسیت و مراقبت های حین بارداری و…

پاسخ

5 × دو =

تماس با پزشک