لوگو دکتر لیلا سلطانی
Search
Close this search box.
بهترین جراح زیبایی زنان

بهترین متخصص زنان در صادقیه

بهترین متخصص زنان در صادقیه را چگونه می‌توان شناخت؟ چرا باید به بهترین متخصص زنان صادقیه مراجعه کرد؟ بهترین دکتر زنان در صادقیه چه خدماتی ارائه می‌کند؟ برای درمان چه بیماری‌ها و مشکلاتی باید از دکتر فوق تخصص زنان خوب در صادقیه کمک بگیریم؟ مراجعه به دکتر زنان و نازایی از چه سنی آغاز شده و چرا اهمیت دارد؟

در این مقاله با ما همراه باشید تا با شناخت بیشتر ویژگی‌های دکتر زنان خوب در صادقیه، چنین پزشکی را به راحتی پیدا و برای خود انتخاب کنید.

دکتر-زنان-خوب-در-صادقیه

ویژگی های بهترین دکتر زنان

شاید مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی که بتوان در انتخاب دکتر زنان خوب در صادقیه در نظر گرفت، تحصیلات آکادمیک، دانش علمی و همچنین، میزان تجربه و تخصص او باشد. اما یک پزشک زنان موفق افزون بر این موارد، باید مهارت‌های اجتماعی و قدرت برقراری ارتباط بالایی داشته باشد تا ارتباط خوبی با بیمار برقرار کرده و ضمن گوش دادن دلسوزانه به شرح حال بیمار، علائمی که تجربه می‌کند و سوابق بیماری‌های قبلی او، آرامش و اطمینان لازم را در بیمار ایجاد کرده و آگاهی‌ها و مشورت‌های لازم را در اختیار او قرار بدهد.

در واقع، با اخلاق و خوش برخورد بودن دکتر زنانی که به او مراجعه کرده و می‌خواهید خصوصی‌ترین مسائل بدن، زندگی زناشویی و زندگی جنسی خود را با او در میان بگذارید، حس مسئولیت‌پذیری پزشک زنان را به شما نشان خواهد داد. به عبارت دیگر، بهترین پزشک متخصص زنان در صادقیه کسی است که با صبر، حوصله و صرف وقت به مسائل و موضوعات نگران‌کننده در شما گوش کرده و سپس ضمن تشخیص درست و تعیین بهترین راهکار، پروسه درمان شما را آغاز کرده و توصیه‌ها و مشورت‌های لازم را به شما خواهد داد.

دلایل مراجعه به متخصص زنان در صادقیه

از سوالات رایج سن مراجعه به متخصص زنان و مشاوره هایی است که می توان با یک متخصص زنان انجام داد. مراجعه به متخصص زنان به این معنی نیست که حتما یک خانمی که ازدواج کرده یا بچه دار شده یا تصمیم به بچه دار شدن دارد باید این مراجعه را داشته باشد.

از یک نوزاد کوچک که عرق سوز پا شده است تا یک  دختر بچه که به سن بلوغ نرسیده تا کسی که حوالی سن بلوغ است یا کسی که تازه بالغ شده و همینطور کسی که مشکلات پریود دارد یا کسی که ازدواج کرده و مشکلی دارد و تا کسی که در سنین یائسگی و بعد از آن قرار دارد نیازمند مراجعه به متخصص زنان می شود .

پس این موضوع نباید یک تابو یا چیز ممنوعه باشد که دختر 14 یا 15 ساله ای که پریود نامرتب دارد و دچار مو زائد و درد شده است به متخصص زنان مراجعه کند چون این یک نیاز و ویزیت طبیعی یک خانم می باشد .

خانم ها هر چه زودتر شروع به مراقبت از خود کنند و زیر نظر یک متخصص باشد کمتر دچار مشکل می شود.

 

در چه زمانی باید به متخصص زنان مراجعه کرد؟

یک بزنگاه خیلی مهم برای این که حتما به متخصص زنان مراجعه کنید زمانی است که می خواهید ازدواج کنید. قبل از موعد ازدواج به تنهایی یا به همراه کسی که قرار است با او ازدواج کنید برای گرفتن اطلاعات و آموزش به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید.

در ارتباط با روش های جلوگیری ، مراقبت های بهداشتی لازمه ، اقدامات قبل از حاملگی و در شروع ارتباط جنسی باید انتظار چه مسائلی را داشته باشیم باید به متخصص زنان مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید .

در هر قسمت از زندگی وقتی در ارتباط با مسائل زنانگی دچار مشکلی می شوید باید از یک متخصص زنان کمک بگیرید.

دلایل مراجعه به متخصص زنان

زنان  عموماً به دلایل مشخص و از پیش تعیین شده‌ای به متخصص زنان مراجعه می‌کنند. از مهمترین این دلایل می‌توانیم به درمان ناباروری، زایمان سزارین، زایمان طبیعی، مراقبت‌های بارداری، سندرم تخمدان پلی کیستیک، جراحی زیبایی واژن از جمله لابیاپلاستی، دوختن دهانه رحم (تنگ کردن دهانه رحم)، لاپاراسکوپی، مشکلات قاعدگی یا تعیین جنسیت کودک پیش از زایمان اشاره کنیم.

مزایای مراجعه به متخصص زنان خوب در صادقیه

یک خانم باردار باید در انتخاب متخصص زنان نهایت توجه و دقت را به عمل بیاورد چرا که پزشک زنان بزرگترین و مهمترین نقش را در بارداری بانوان ایفا می‌کند. از عمده‌ترین ویژگی‌های یک متخصص زنان خوب شیوه‌ی ارتباط گرفتنش با بیمار است، در این دوره هیچ کسی غیر از پزشک نمی‌تواند به بیمار تسلی خاطر بدهد و او را از نگرانی و استرس‌های زایمان دور کند. یک متخصص خوب علاوه بر ارائه‌ی راهنمایی‌های لازم در مطب خارج از ساعات کاری نیز باید قابل دسترسی باشد تا اگر فرد باردار دچار درد یا هر گونه مشکلی شد بتواند فوراً با پزشک تماس حاصل کند، اگر نیازی به درمان بود تأخیری در روند به وجود نیاید و چنانچه نگرانی مادر بی دلیل بود این حالت ادامه پیدا نکند تا تأثیر منفی روی جنین نگذارد.

وظایف متخصص زنان

اصلی ترین وظایف پزشک زنان شامل: ارائه‌ی توصیه‌‌های پیش از زایمان به فرد، آزمایشهای لازم در زمان بارداری، تغذیه مناسب مادر می‌باشد. او باید تمام این موارد را به درستی برای مادر توضیح دهد تا در دوره‌ی بارداری و زمان زایمان هیچ مشکلی برای مادر و فرزند به وجود نیاید.

نقش مهارت متخصص زنان در تشخیص مشکلات بیمار

یک متخصص زنان خوب باید با تکنولوژی روز همراه باشد و مشکل بیمار را به سرعت بالا و به بهترین نحو تشخیص دهد و با کمک گرفتن از مهارتش در صدد رفع آن برآید. همچنین او وظیفه‌ دارد در هنگام مشاوره با بیمار منافع شخصی‌اش را در نظر نگیرد و بیمار را به درستی در جریان بیماری یا مسئله‌اش قرار دهد.

آیا ترشحات واژن طبیعی هستند؟

ترشحات واژن باید حتما وجود داشته باشد . در اوایل سیکل های قائدگی که معمولا استروژن غالب هست ترشحات باید آبکی و رقیق باشد و اگر بین دو انگشت بگیرید باید حالت کش دار داشته باشد.

تقریبا در روز 14 سیکل که تخمک گذاری صورت می گیرد ترشحات تبدیل به ترشحاتی می شود که ناشی از تاثیر گذاری پروژسترون می باشد که ترشحات غلیظ می باشد که خانم ها خیلی وقتها فکر می کنند که این ترشحات عفونی می باشد اما این ترشحات پروژسترونی هستند که تا روز 28 ادامه پیدا می کند که سفید بوده و حالت دانه دانه دارد.

اگر ترشحات شما خاکستر شود  یا کف آلود و یا سبز باشد یا زرد غلیظ باشد و بو و سوزش داشته باشد ، نشانه وجود عفونت می باشد.

یا ترشحات کاندیدیایی که  همان قارچ می باشد ، مانند برفک دهان بچه می باشد که در این حالت واژن قرمز شده و نقطه های سفید روی آن نقاط قرمز ایجاد می شود.

در این گونه موارد حتما به متخصص زنان مراجعه کنید.

خدمات بهترین متخصص زنان در منطقه صادقیه

برخی از خدامات ارائه شده لز سوی بهترین متخصص زنان صادقیه شامل مواردی مانند: خشکی واژن، زایمان طبیعی، جراحی زیبایی واژن، زایمان سزارین، درمان ناباروری، تعیین جنسیت قبل از بارداری و همچنین درمان بیماری‌های زنان شامل: سرطان رحم، کیست تخمدان، پولیپ رحم، تنبلی تخمدان، خونریزی غیر طبیعی رحم، افتادگی رحم، فیبروم رحم، تبخال تناسلی و … است.

مراجعه به متخصص زنان در صادقیه

برای مراجعه به متخصص زنان در صادقیه می توانید به خانم دکتر لیلا سلطانی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی و لاپاروسکوپی مراجعه کنید. همچنین برای مشاوره در زمینه IVF و انجام آن می توانید در بیمارستان نیکان به دکتر سلطانی مراجعه کنید.

نتیجه گیری

در این مقاله مزایای یک بهترین متخصص زنان در تهران را برای شما برشمردیم و توضیحات لازم را در بالا ارائه کردیم ولی فراموش نکنید این شما هستید که باید پزشک خود را انتخاب کنید، حتماً به پزشک مراجعه کنید یک جلسه مشاوره با او داشته باشید و بعد خودتان تصمیم بگیرید که آیا ایشان مناسب حال شما هستند؟ زیرا این شما هستید که قرار است با او ارتباط تنگاتنگ برقرار کنید و به عبارتی در زمان بارداری نزدیکترین دوست شما محسوب می‌شود.

مطالب مرتبط

فیبروم رحمی

فیبروم رحمی چه زمانی خطرناک است؟ فیبروم رحمی چه علائمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 6 =