لوگو دکتر لیلا سلطانی
Search
Close this search box.
جراحی زیبایی واژن

هزینه جراحی زیبایی واژن در سال 1403

هزینه جراحی زیبایی واژن در سال 1403 چه مقدار بوده و چگونه محاسبه می‌شود؟ هزینه عمل زیبایی واژن بر اساس چه فاکتورهایی تعیین می‌شود؟ هزینه عمل زیبایی واژن در تهران و همچنین در کرج چقدر است؟

هزینه جراحی زیبایی واژن یکی از شایع‌ترین سوالاتی است که برای تصمیم‌‌گیری در مورد انجام دادن و یا ندادن آن، ذهن افراد را به خود مشغول می‌کند. اما در واقع هزینه و مبلغ دقیق و مشخصی برای انجام جراحی زیبایی واژن وجود نداشته و قیمت آن ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. به همین دلیل در این مقاله بیشتر به این مورد پرداخته‌ایم تا اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست آورده و تصمیم‌گیری بهتری در این مورد داشته باشید.

جراحی زیبایی واژن

عوامل تاثیرگذار بر هزینه جراحی زیبایی واژن

عوامل و فاکتورهای زیادی وجود دارند که بر هزینه عمل زیبایی واژن موثر بوده و به همین دلیل است که نمی‌توان تعرفه دقیق و مشخصی را برای آن در نظر گرفت. به عنوان مثال، هزینه این عمل زیبایی با توجه به این‌که در بیمارستان، مطب و یا کلینیک انجام شده باشد، متفاوت خواهد بود چرا که توسط پزشک متفاوت و تجهیزات مختلفی انجام خواهد شد. به همین دلیل توصیه شده است که در ابتدا به میزان تخصص و تجربه پزشک و همچنین نوع کلینیک یا مطبی که به آن مراجعه می‌کنید و تجهیزات مورد استفاده در آن‌ها، توجه کرده و سپس فاکتور قیمت را در نظر بگیرید.

افزون بر این عوامل بسیار دیگری نیز وجود دارند که در قیمت نهایی جراحی زیبایی واژن موثر هستند و از جمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شکل و فرم لابیاها
 • شکل و فرم ناحیه واژن
 • تکنیک‌های به‌ کار رفته در جراحی
 • میزان تخصص، مهارت و تجربه پزشک
 • نوع دستگاه‌ها، ابزار و یا مواد مورد نیاز برای انجام عمل مورد نظر
 • نوع عملی که قصد انجام آن را دارید، انتظار فرد بعد از عمل و همچنین نوع برش‌هایی که در طول عمل باید انجام شود.

افزون بر عوامل گفته شده، سن افراد نیز در میزان هزینه عمل زیبایی واژن موثر بوده چرا که میزان افتادگی لابیا در افراد جوان و مسن بر اثر عواملی مانند زایمان، پیری و … متفاوت است.

هزینه عمل زیبایی واژن با بیمه

جراحی های زیبایی واژن، از آن جهت که در دسته عمل‌های زیبایی قرار می‌گیرد، عموما تحت پوشش بیمه‌های تکمیلی و سایر بیمه‌ها قرار نخواهد گرفت. البته شما می‌توانید از بیمه مورد نظر خود در مورد هزینه عمل زیبایی واژن با بیمه پرسش کرده و مطمئن شوید. ضمن آن‌که بسیاری از افراد، چندین عمل زیبایی مربوط به ناحیه واژن را به صورت ترکیبی انجام داده و به عنوان مثال، لابیاپلاستی، روشن‌ سازی پوست، واژینوپلاستی، تزریق چربی به واژن و … را با یکدیگر ترکیب خواهند کرد.

افزون بر این، بیمارستانی که در آن عمل می‌کنید نیز در قیمت نهایی جراحی زیبایی واژن موثر خواهد بود. انجام این عمل در بیمارستان خصوصی در مقایسه با بیمارستان دولتی از آن جهت قیمت و هزینه بالاتری دارد که دارای امکانات و تجهیزات کامل بوده و خدمات بهتر و با کیفیت‌تری را به بیماران ارائه خواهد کرد.

بهترین زمان برای عمل زیبایی واژن

هزینه های جانبی عمل زیبایی واژن

هنگام انجام جراحی زیبایی بیکینی، هزینه های جانبی دیگری نیز وجود دارد که باید افزون بر هزینه اصلی نوع عملی که قصد انجام آن را دارید، به آن توجه کرده و این هزینه‌ها را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال، انجام آزمایش‌ها، ویزیت‌ها و معایناتی که لازم است قبل از انجام عمل انجام دهید. همچنین بعد از انجام این عمل نیز، باید برای ویزیت و معاینه شدن به متخصص زنان در صادقیه مراجعه کرده و برای مسائل مختلفی مانند زمان مناسب برای برقراری رابطه جنسی با او مشورت کنید.

کلام پایانی

همان گونه که بیان شد هزینه جراحی زیبایی بیکینی یا واژن در سال 1403 به عوامل مختلف و متعددی بستگی داشته و نمی‌توان یک مبلغ مشخص و واحد را برای تمامی افراد در نظر گرفت. ضمن آن که هزینه انجام این گونه جراحی های زیبایی بسته به وضعیت و شرایط بیمار متغیر خواهد بود. به همین دلیل باید با مراجعه به بهترین متخصص زنان در تهران و انجام آزمایشات و معاینات لازم، هزینه نهایی و دقیق انجام عمل خود را مشخص کنید.

مطالب مرتبط

فیبروم رحمی

فیبروم رحمی چه زمانی خطرناک است؟ فیبروم رحمی چه علائمی

9 پاسخ
  1. برای این عمل حساس مراجعه به یک متخصص زنان و زایمان حاذق بسیار مهم است و در صورتی که متخصص تجربه کافی را داشته باشد هیچ گونه آسیبی به بکارت وارد نمی شود.

  1. سلام خیر. عمل لابیاپلاستی با میل جنسی ارتباطی ندارد.
   میل جنسی یک خواسته ذهنی و فکری است و اندازه لابیاها یا انجام عمل لابیاپلاستی در میزان میل جنسی فرد تاثیری ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 11 =