لوگو دکتر لیلا سلطانی
Search
Close this search box.
هزینه لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی در سال 1403

هزینه لابیاپلاستی در سال 1403 چقدر است؟ هزینه عمل لابیاپلاستی در بیمارستان دولتی چگونه است؟ چه عواملی در تعیین هزینه عمل زیبایی واژن در تهران تاثیرگذار خواهند بود؟ هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر چگونه خواهد بود؟

عمل لابیاپلاستی به عنوان یکی از عمل‌های زیبایی واژن به کوچک‌ شدن لابیاهای مینور کمک کرده و هزینه انجام آن، یک مقدار دقیق و مشخص نبوده و ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. انجام عمل لابیاپلاستی امروزه متقاضیان زیادی پیدا کرده و به یک راهکار زیبایی محبوب تبدیل شده است و شاید تنها دغدغه و نگرانی بسیاری از افراد، هزینه‌ها و نحوه محاسبه آن باشد. به همین دلیل در ادامه این مطلب به این موضوع یعنی هزینه انجام لابیاپلاستی در سال 1403 پرداخته‌ایم تا اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست آورید.

هزینه لابیاپلاستی 1402

عوامل موثر بر هزینه عمل لابیاپلاستی در سال 1403

همان طور که گفته شد، هزینه جراحی لابیاپلاستی در سال 1403 مبلغ مشخص و ثابتی نبوده بلکه به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که در ادامه به توضیح بیشتری در مورد آن‌ها می‌پردازیم:

  • تکنیک جراحی و روش مورد استفاده برای انجام لابیاپلاستی

تکنیک‌ها و روش‌های مختلفی برای انجام عمل لابیاپلاستی وجود دارد که هر یک از آن‌ها، هزینه و شرایط متفاوتی خواهند داشت. این عامل که نوع ابزارها و تجهیزات مورد استفاده و همچنین میزان مواد مصرفی مانند نخ، کاور، لوازم یک بار مصرف و … را در طول انجام عمل لابیاپلاستی مشخص می‌کند، یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در تعیین قیمت و هزینه لابیاپلاستی است.

  • هدف از عمل لابیاپلاستی و تغییر مورد انتظار

انجام عمل لابیاپلاستی افزون بر زیبایی ناحیه واژن، در مواردی نیز با هدف‌های درمانی صورت گرفته که در این صورت، قاعدتا هزینه‌های بیشتری را شامل خواهد شد. همچنین بسیاری از افراد از انجام عمل لابیاپلاستی خود به دنبال تغییرات پیچیده‌تر و گسترده‌تری هستند که این موضوع نیز، نقش موثری در تعیین هزینه و مبلغ نهایی عمل لابیاپلاستی برای آنان خواهد داشت.

  • مدت زمان جراحی و میزان برش ها در طول جراحی لابیاپلاستی

میزان برش‌هایی که در طول جراحی لابیاپلاستی انجام خواهد شد و همچنین مدت زمان مورد نیاز برای انجام این عمل، تاثیر مستقیم و به‌سزایی در نتیجه و قیمت نهایی این عمل درمانی و جراحی زیبایی واژن خواهد داشت. میزان برش‌ها و عمق ایجاد آن‌ها نیز، در واقع به میزان آویزان و یا بزرگ بودن لابیاها و شدت اصلاح آن‌ها بستگی دارد. همچنین در صورت بزرگ و یا آویزان بودن لابیاها، مدت زمان جراحی بیشتری نیاز خواهد بود.

  • انتخاب جراح و متخصص و هزینه ویزیت‌های قبل و پس از عمل لابیاپلاستی

جراحان و متخصصان در این حوزه، بر حسب میزان تجربه، مهارت و سطح تخصصی که دارند، هزینه ها و تعرفه های مختلفی برای انجام عمل لابیاپلاستی در نظر خواهند گرفت. در واقع یک جراح شناخته شده و بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران برای انجام این عمل هزینه متفاوتی دریافت کرده چرا که سطح بالاتری از تخصص و تجربه خود را در اختیار بیمار قرار می‌دهد. افزون بر این شما باید هزینه مشاوره و یزیت‌های قبل و بعد از عمل لابیاپلاستی در سال 1403 را نیز، در نظر داشته و در قیمت نهایی انجام این عمل زیبایی از آن غافل نشوید.

  • محل انجام عمل لابیاپلاستی

لابیاپلاستی همان گونه که گفته شد، به کمک روش‌ها و تکنیک‌های مختلفی انجام می‌شود که بستگی به نوع روش آن، در مکان متفاوتی نیز انجام خواهد شد. به عنوان مثال، لابیاپلاستی با لیزر در مطب و جراحی لابیاپلاستی در اتاق عمل بیمارستان و یا کلینیک انجام می‌شود که هزینه‌های متفاوتی داشته و لازم است برای مشاوره و انتخاب روش مناسب انجام این عمل، به بهترین متخصص زنان در صادقیه مراجعه کنید. 

جراحی لابیاپلاستی تحت پوشش بیمه قرار دارد؟

جراحی لابیاپلاستی که در اکثر موارد و با هدف زیبایی و بهبود شکل ظاهری ناحیه واژن در بانوان انجام می‌گیرد، در واقع یک عمل انتخابی و اختیاری بوده که انجام شدن آن از نظر درمانی و پزشکی ضرورت چندانی نداشته و به همین دلیل، در بیشتر موارد تحت پوشش بیمه قرار نخواهد داشت. با این حال، برنامه‌ها و طرح‌های مختلف و مقرون به صرفه‌ای از سوی برخی از مراکز درمانی و بیمارستان‌ها ارائه شده است تا روند پرداخت هزینه جراحی لابیاپلاستی را برای متقاضیان به صورت ساده‌تر و مقرون به صرفه‌تر کرده و این مشکل را برای آنان مرتفع کند.

مطالب مرتبط

فیبروم رحمی

فیبروم رحمی چه زمانی خطرناک است؟ فیبروم رحمی چه علائمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =