لوگو دکتر لیلا سلطانی
Search
Close this search box.
Ivf در بیمارستان نیکان

Ivf در بیمارستان نیکان

Ivf در بیمارستان نیکان

آیا بیمارستان نیکان تجهیزات کافی و کامل برای درمان ناباروری با ivf  را دارد؟

در این مقاله به توضیح جامع و مفصلی پیرامون ivf  در بیمارستان نیکان گرد آوری شده است، جهت کسب اطلاعات لازم و کامل بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. بهتر است که با ما همراه باشید.

بیمارستان نیکان در سال 1390 افتتاح شد که متشکل از بخش های متفاوتی است. یکی از این بلوک هایی که به درمان بیماران نازا پرداخته است، بخش ناباروری بیمارستان نیکان است که دارای پزشکان و جراح زنان و زایمان و نازایی حاذقی اند که به درمان ناباروری با روش های گوناگون پرداخته اند. اخیرا بیمارستان نیکان با افزایش میزان ناباروری از طریق ivf  و iui  ، تضمین سلامت جنین و درمان ناباروری اقدامات ویژه ای را انجام داده است که بیماران زیادی را برای درمان جذب نموده است.

Ivf-در-بیمارستان-نیکان

باید بگوییم که در بخش ناباروری گروه های مانند: پزشکان حاذق جنین شناسی، سلامت باروری، تصویر برداری و سونوگرافی در حاملگی وجود دارد.

بیمارستان نیکان اغلب بیمارانی را در اولویت درمان قرار می دهد که زوج 6 الی 12 ماه اقدام به بارداری بدون روش های پیشگیری انجام داده اند و نتیجه ای بدست نیاورده اند را مورد معاینه و درمان قرار می دهد. اما این کلام بدان معنا نیست که به درمان بیماری های دیگر در زوج نپردازد. در بیشتر مواقع درمان به موقع و سریع نتیجه ای مثبت و رضایت بخشی را برای خانواده ای بدست می آورد.

اگر ناباروری از طرف زوج باشد و دارای برخی بیماری هایی مانند: واریکوسل و یا ضعیف بودن اسپرم باشد. به بهترین پزشکان اورولوژ و متخصصان همان بیمارستان معرفی می کند. اما اگر منشاء خانم باشد و دارای برخی بیماری ها مثل: سندرم آشرمن، سندرم ترنر، آژنزی تخمدان و… باشد را بهترین متخصصان و جراح زنان و زایمان و نازایی معاینه می کند و درمان های خاص این بیماری را تجویز می نمایند تا بعد از درمان پروسه بارداری را آغاز کنند.

یکی از مزایای بیمارستان نیکان در این است که زمانی که زوج به این بیمارستان مراجعه می کنند تعریف دقیقی از ناباروری را نمی دانند و حتی اطلاع کافی در مورد کلمه نابارور ندارند. کلاس های مشورت با متخصصان زنان این مجموعه در 24 ساعات روز برای آگاه سازی بیماران دایر می باشد در نتیجه جای هیچ نگرانی ندارد.

در بیمارستان نیکان بستری را برای سلامت زوج فراهم می کنند تا علاوه بر درمان برخی از بیماری های دستگاه تناسلی زنان، مرد را نیز از جهت سلامت و مشکلات حرکتی اسپرم مورد توجه قرار می دهند و زمان دقیق تخمک گذاری را اطلاع می دهند تا رابطه جنسی در زمان خود صورت گیرد. همچنین از ایجاد فاصله زیاد با زمان تخمک گذاری جلوگیری می کنند زیرا باروری را کاهش می دهد.

چکیده مطلب

بارداری در بیمارستان نیکان از درصد بسیار بالایی برخوردار است و در صورتی که با روش های طبیعی زوج بارور نشده باشند از روش های درمان نابارور ی با iui  یا ناباروری با ivf  انجام می دهد. اگر این روش ها هم مثمرثمر نشدف ازروش های تخمک اهدایی و… را به بیمار پیشنهاد می دهد.

برای کنترل فشار خون در بارداری باید نزد یک متخصص زنان و زایمان و نازایی حاذقی مراجعه شود که ما در اینجا دکتر لیلا سلطانی را معرفی می نماییم. شماره مطب خانم دکتر 02144035436

برخی از خدمات دکتر لیلا سلطانی متخصص زنان

تعیین جنسیت

زایمان طبیعی

زایمان سزارین

جراحی زیبایی واژن

با تشکر مدیریت سایت

مطالب مرتبط

فیبروم رحمی

فیبروم رحمی چه زمانی خطرناک است؟ فیبروم رحمی چه علائمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 14 =