بهترین متخصص زنان در غرب تهران

عموماً زنان در مراحل مختلف زندگی دچار عارضه های گوناگونی می شوند که تعدادی از آنها مربوط به دستگاه تناسلی است. گروهی دیگر از افراد دچار مشکل ناباروری هستند و عده ای نیز در اموری مثل کاهش لذت جنسی مسائلی دارند.

بانوان در طول زندگی، ممکن است دچار بیماری هایی شوند ویا در دوران بارداری نیاز به مراقبت هایی داشته باشند، در این صورت نیاز است به بهترین متخص زنان مراجعه کرده تا به صورت دقیق علت ایجاد بیماری و نوع بیماری تشخیص داه شده و فرآیند بارداری دچار مشکلی نگردد. بیماری و مشکلات بسیاری در حوزه تخصص زنان وجود دارد مانند: مشکلات ناباروری، ناهنجاری های رحمی، جراحی های زیبایی، سرطان رحم، مشاوره قبل از زایمان، مراقبت های زایمان و… که در ادامه مطلب سایت دکتر لیلا سلطانی، به اختصار درباره علائم و نحوه درمان آن ها بیان شده است.

بعضی از خانمها نیز صرفاً جهت زیبا سازی اندام تناسلی به متخصص زنان مراجعه می کنند. پس متخصص زنان باید در تمام زمینه هایی که نام بردیم مهارت و تجربه داشته باشد تا در صورت بروز هر کدام از مسائل برای خانم ها قادر به حل آنها باشد و همیشه در مواجهه با مشکلات طوری برخورد کند که گویی بار اول است این موضوع را از بیمار می شنود و هنگام گوش دادن به صحبت های بیمار ابراز بی حوصلگی نکند و مشکل بیمار را تکراری و بی اهمیت جلوه ندهد زیرا این مشکل برای پزشک جدید نیست در حالی که برای بیمار تازگی دارد و موجب نگرانی او شده است.


فهرست محتوا

انتخاب بهترین متخصص زنان

دکتر-لیلا-سلطانی

ابتدا باید هدفتان از مراجعه به متخصص زنان مشخص شده باشد به عنوان مثال اگر هدف شما زیبا سازی باشد می توانید با دکتر لیلا سلطانی متخصص زنان آشنا شوید و اطلاعاتتان را در زمینه ی جراحی زیبایی واژن که امروزه یکی از پر کاربردترین جراحی هاست، تکمیل نمایید. این عمل طرفداران بسیاری دارد و در روحیه خانم ها تأثیر مثبت و سازنده ای می گذارد.


جراحی زیبایی واژن

بانوانی که بعد از تجربه ی  زایمان طبیعی متعدد دچار گشادی واژن می شوند در صدد رفع این مشکل بر می آیند که چاره ای جز جراحی واژینوپلاستی ندارد. از دلایل دیگری که باعث می شود بانوان سراغ عمل های زیبایی واژن بروند، عدم تقارن لبه های رحم است که با جراحی لابیاپلاستی قابل درمان است.

برای جوانسازی واژن، پزشک از روشهای مختلفی تقویت G، تجدید پرده بکارت و نهال سازی کلیتورال استفاده می کند و این روش ها باتوجه به نیاز بیمار، وضعیت بدنی وی و تایید پزشک انتخاب خواهد شد.

بهترین متخصص زنان کیست؟

به طور کلی متخصص زنان کسی است که بهترین مشاوره ها را به بیمارش بدهد و فرد بتواند به او اعتماد کند، تمام مشکلاتش را با او در میان بگذارد و مطمئن شود که دکترش در درمان تمام آنها نهایت تلاشش را خواهد کرد. پزشک زنان باید مجرب، متبحر و ماهر باشد و هنگام مشاوره با بیمار منافع شخصی اش را فراموش کند و منافع بیمار را ارجحیت بدهد.

بهترین متخصص زنان در شرایط بحرانی و حساس مثل مواجهه با بانوان باردار همیشه، حتی خارج از ساعات کاری در دسترس است و در صورت بروز هرگونه مشکل یا سؤال بهترین راهکار را به بیمارش نشان می دهد.

برای دستیابی به بهترین نتایج در درمان کیست تخمدان و بسیاری از مشکلات شایع زنان، باید بیمار نزد یک متخصص زنان و زایمان و نازایی حاذقی مراجعه شود که ما در اینجا دکتر لیلا سلطانی را معرفی می نماییم. شماره مطب خانم دکتر 02144035448

انواع مشکلات ناباروری که زنان با آنها رو به ور می شوند؟

چه زمانی زوجین دچار مشکل ناباروری هستند؟ هنگامی که زوجین بدون هر گونه روش های جلوگیری و پیشگیری، پس از یک سال بارداری رخ نداده باشد، به علت مشکل بارداری به متخصص زنان و زایمان مراجعه می کنند.

ناتوانی در بارداری و مشکلات ناباروری می تواند به دلیل مشکلاتی در یکی از زوجین و یا هر دو باشد.

افتادگی رحم

در زیر به رایج ترین مشکلات ناباروری اشاره شده است:

ناهنجاری های رحم

اختلالال و ناهنجاری در رحم ممکن است به علت، عفونت در رحم، ترشحات در رحم و یا کیست و حتی تورمورهایی در رحم باشد.

ناهنجاری در رحم دارای علائم و نشانه هایی است، برای مثال در زیر به برخی از مهم ترین علائم عفونت در رحم خواهیم پراخت:

علائم عفونت در رحم:

 • احساس درد در نواحی شکم و یا لگن
 • افزایش ترشحات
 • تب
 • خونریزی به صورت نامنظم
 • احساس درد در رابطه جنسی و ادرار
 • و..

مشکلات تخمک گذاری

اگر به هر دلیلی تخمک ها موفق به آزاد کردن تخمک نشوند، اختلال در تخمک گذاری رخ داده است. اختلال و عدم تخمک گذاری به دلایل گوناگونی رخ می دهد از جمله :

امروزه برای مشکلات و اختلالات در تخمک گذاری راه هایی وجود دارد که بسیار موثر هستند و باید هر روشی برای هر فردی باتوجه به تشخیص پزشک انتخاب شود.

علائم-اندومتریوز

مقالات مرتبط:

آندومتریوز

زمانی که استرومای رحم و بافت رحم، در خارج از آندومتر و محل اصلی رحم باشد، آندومتریوز گفته می شود. بسیاری از افراد تمایل دارند درباره آندومتریوز، علائم و نحوه درمان آن اطلاعاتی کسب کنند که در ادامه مطلب به ابن موارد خواهیم پرداخت.

علائم آندومتریوز چیست؟

 • احساس درد در لگن
 • نازایی
 • احساس درد در حین رابطه جنسی
 • خونریزی
 • احساس خستگی
 • احساس درد هنگام ادرار
 • و…

دلایل ژنتیکی آندومتریوز

علاوه بر موارد گفته شده و بسیاری از علل دیگر که در ناباروری و بروز اختلال در بارداری، علل ژنتیکی بسیاری نیز وجود دارد .مشکلات ژنتیکی که باعث بروز اختلال در بارداری می شود ممکن است به دلیل وجود نقص ژنتیکی در مرد و یا زن و یا هردو باشد.

جهت اطلاع پیدا نمودن ازانواع بیماری های زنان و درمان ناباروری باید نزد یک جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی حاذقی مراجعه شود که ما در اینجا دکتر لیلا سلطانی را معرفی می نماییم. شماره مطب خانم دکتر 02144035448

نتیجه:

مجموعه ای از فرآیند ها  و اندام ها در بارداری دخیل هستند و بروز کوچکترین اختلال در هرکدام از این موارد، ممکن است در فرآیند کلی بارداری مشکل ایجاد کند، در این مطلب به برخی از رایج ترین عوامل در بارداری اشاره شد اما عوامل بسیاری در بروز اختلال در بارداری موثر هستند، که برای تشخیص آنها و حتی پیشگیری از بروز آنها باید در زمان مناسب به بهترین متخصص زنان مراجعه کنید.

تا بهترین نتایج درمانی را بدون کمترین عارضه ای دریافت کرده و بدون نگرانی مشکلات  وبیماری ها برطرف شوند.

دکتر لیلا سلطانی

دکتر لیلا سلطانی

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

لاپاراسکوپی و مشاوره
متخصص زیبایی زنان با اعمال جراحی زایمان طبیعی و زایمان سزارین
ارائه خدمات درمانی زنان و زایمان
درمان ناباروری و درمان مشکلات زنان

پاسخ

[reading-time]
Call Now Buttonتماس سریع